eskimt2 - Hoşgeldiniz.

eskimt2 nedir?

Yıllar önce başlayan metin2 aşkı eskim2 ile tekrar sizlerle, eski senelerdeki tad seninle.

Tehlikeli savaşlar seni bekliyor...

Bir dövüş sanatları ustası ol ve ülkeni metin taşlarının karanlık etkilerinden koru!

Video

Rehber ve detaylar10 dakika içerisinde oyun genelinde


120 kişi görüldü

Eski Metin2 (eskim2, eskimt2, m2eski, MT2eski) Türkiye'nin bağımsız en büyük Metin2 oyunudur. eskimetin2.org' amacı Türkiye'de 2010 yıllarında saf ve sadeliği, her şeyin bir değerinin bulunduğu ve oyun güzelliğinin minimum fakat oyun zevkinin maksimum olduğu zamanları sunar. ayrıca paraya değil emeğe dayalıdır. Nesne Marketten (Ejderha Parası) EP ile elde edilebilen her şey oyun içinde (emek) ile elde edilebilir, ne zor ne kolay şekilde elbetteki. www.eskimetin2.org siz değerli oyuncularına sıradışı bir Nesne Market sunar . Nesne Markette hiç bir zaman item/edit/yang türevleri şeyler satılmaz. Nesne markette sadece karakterini geçici süreliğine geliştirmeni sağlayacak özel itemleri elde edebilirsin oyunun dengesini ve muazzamlığını asla bozmayacağının garantisini verir daha fazlası oyun serverlarında kesintisiz sunucumuzda.


Doğuya Has Macera MMOG - MMO / MMORPG


Ejderha Tanrısı, uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını nefesiyle koruma altına almıştı. Fakat artık büyük bir tehditle karşı karşıya olan bu muhteşem büyüler dünyasını, Metin Taşları sadece büyük hasara uğratmakla kalmadı, kıtayı ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş çıktı. Yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana susamış mahlûkatlara dönüştü. Metin Taşları'nın karanlık etkilerine karşı Ejderha Tanrısı'nın müttefiği olarak savaş. Krallığının geleceğini korku, acı ve yıkımdan kurtarmak için gücünü topla ve kılıcını çek!

Oyunun Amacı;


  • Daha yüksek bir askeri rütbenin yanı sıra Ün ve Onur kazanacaksın ve diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksin.
  • Uzakdoğu dövüş sanatlarının fantastik krallığında doğuya has karakterler ve mimari
  • Güçlü bir loncanın üyesi ol ve krallığının tüm kontrolünü ele geçir.
  • Amaçları: Tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Metin Taşlarının artan gücünü engellemek.
  • Tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir canavar yenildiğinde diğerleri peşinizi bırakmaz.
  • Meteorları yok et ve metin taşına gücünü göster kanıtlamak senin elinde.

Facebook

 


 

Giriş Yap

 

İndir

 

Nesne Market

 

Sıralama

İlk 10